• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• 1 września o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Błoniu zadzwonił pierwszy dzwonek, informując o rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Pod wieloma względami będzie to niezwykły rok. Nie obejdzie się bez maseczek, dezynfekcji rąk, dystansie społecznym. Po zajęciu odpowiednich miejsc wszystkich zebranych powitała pani dyrektor Danuta Pomianowska, życząc uczniom i nauczycielom wytrwałości, pracy i przede wszystkim zdrowia na nadchodzące miesiące. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal, gdzie omówili najważniejsze kwestie związane z bezpieczeństwem na terenie placówki.

• Laptopy

• Szkoła Podstawowa w Błoniu otrzymała kolejne laptopy w ramach projektu "Zdalna szkoła w Gminie Łęczyca".

• KONKURS ❗❗❗

• Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje konkurs na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji. Więcej informacji na plakacie poniżej.

• Konkurs „Cała szkoła czyta zwierzętom”

• Uczniowie Szkoły Podstawowej w Błoniu podczas zdalnego nauczania przystąpili do konkursu organizowanego przez szkolną bibliotekę „Cała szkoła czyta zwierzętom”. Konkurs polegał na wykonaniu zdjęcia podczas czytania swoim zwierzątkom. Każda forma rozwijanie czytelnictwa jest dobra, bo przecież „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” – Wisława Szymborska. Dziękuję za udział w konkursie. Podczas rozdania świadectw zostaną wręczone dyplomy. Nagrodzona została również uczennica klasy I, niestety filmik, który przesłała z nagraniem nie odtwarza się na FB.