• WYCIECZKA DO DOBRONIANKI

• W dniu 3 października wraz z koleżankami i kolegami ze Szkoły Podstawowej w Siedlcu, uczniowie klasy I i II z Błonia, odwiedzili Dobroniankę. Mimo gorszej pogody wycieczka się udała, a przepiękne okoliczności otaczającej przyrody umilały zwiedzanie.

• DZIEŃ CHŁOPAKA

• Obchodzenie Dnia Chłopaka w naszej szkole minęło w miłej atmosferze. Jednego dnia grupa "Kotków" świętowała we własnym gronie, a kolejnego uczniowie przedszkola i klas 0, I i II uczestniczyli w wycieczne do Kina na  film Ozi: Głos deszczowego lasu. Po seansie zjedliśmy pyszną pizzę w Restauracji Pod Ekranem. Zapraszamy na fotorelację w albumie fotograficznym oraz na profilu facebookowym.

• POMAGAMY ! ZBIÓRKA DLA POWODZIAN

• Drodzy Rodzice, Uczniowie oraz pracownicy Naszej Szkoły!

Prosimy o włączenie się w zbiórkę niezbędnych artykułów dla powodzian.

Nie czekamy i ruszamy z pomocą.

Zbiórka do piątku 20 września!

Zbieramy:

- łopaty

- szczotki

- farby malarskie

- wałki, pędzle

- koce, kołdry

- latarki, świece, baterie

- środki czystości

- papier toaletowy, ręczniki

- żywność z długim terminem ważności

- karmę dla zwierząt.

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

• 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. Grupa przedszkolna "Kotki" wzięła udział w kropkowych zabawach tanecznych, kolorowych zajęciach stolikowych i dzieci wykonały prace plastyczne. Dokładna fotorelacja na naszym facebookowym profilu.

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

1. Msza Św. w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Błoniu - inaugurująca rok szkolny 2024/2025r. w dniu 01.09.2025r. (niedziela) o godz. 11:30.

2. Spotkanie dzieci/uczniów, rodziców i nauczycieli/wychowawców w Szkole Podstawowej w Błoniu
          w dniu 02.09.2024r. (poniedziałek) o godz. 8:00.

Uwaga:

Dowóz dzieci/uczniów do Szkoły Podstawowej w Błoniu w dniu 02.09.2024r na godz. 8:00, a odwóz o godz. 9:00.

• BEZPIECZNE WAKACJE

• WAKACJE 2024

Życzymy wszystkim uczniom oraz ich rodzinom udanych i bezpiecznych wakacji.

Zachęcamy do zapoznania się poradnikiem udostępnionym przez Kuratorium Oświaty w Kutnie: