• Mikołajki w grupie 5-6 latków

• Mikołajkowy dzień w grupie - latków był dniem pełnym niespodzianek

Od samego rana zabraliśmy się za dekorowanie naszej klasowej choinki

Po skończonej pracy doszły nas dziwne dźwięki dochodzące zza drzwi.. niespodziewanie zapukał do nas Święty Mikołaj, który przyniósł wszystkim prezenty! ! Po emocjonującej wizycie zabraliśmy się za dekorowanie pierników i pisanie listów do Świętego Mikołaja.. Ten dzień zostanie w naszej pamięci na długo

• Lekcje na temat bezpieczeństwa dzieci

• Pod koniec listopada przedszkolaki z grupy 3 i 4 - latków oraz pierwszo - i drugoklasiści uczestniczyli w lekcjach poświęconych bezpieczeństwu. W ramach programu Hello ICE panie Iwona Graczyk, Ilona Sawicka oraz Marta Florczak przygotowały  i przeprowadziły lekcje dotyczące: bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, prawidłowego wzywania pomocy w razie wypadku i znajomości numerów alarmowych wśród dzieci oraz bezpiecznego zimowego wypoczynku.

• Bezpieczni w sieci z OSE

• Drodzy Państwo,

obecnie dzieci spędzają w Internecie więcej czasu niż w dobie nauki stacjonarnej. Dlatego rekomendujemy wzięcie udziału w darmowym webinarze organizowanym przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną (oraz Kampanię edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych", współfinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014–2020. Projekt jest realizowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK oraz Centrum Nauki Kopernik), które mówi o bezpieczeństwie oraz dobrych – szkolnych i domowych – praktykach online.

Już 3 grudnia o godz. 19.00 zapraszamy rodziców na Facebook OSE. W trakcie 50-minutowego bezpłatnego webinaru eksperci poruszą najbardziej aktualne kwestie związane z cyberbezpieczeństwem i odpowiedzą na pytania uczestników.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia organizowanego przez OSE na Facebooku, gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów, opis prelegentów oraz bieżące informacje związane z webinarem:

Transmisja odbędzie się na fanpage'u OSE - bezpośredni link do live znajduje się tutaj: https://www.facebook.com/OSEgovpl/posts/3453547344723509

Zachęcamy do włączenia powiadomienia, dzięki czemu nie przegapią Państwo webinaru.

• Działaj z imPETem!

• Przed Wami kolejne zadanie w ramach programu "Działaj z imPETem". Tym razem czekają na Was 4 rebusy. Rozwiązania umieszczajcie pod postem lub przesyłajcie przez dziennik do p.Marty Florczak. Życzymy miłego główkowania!!!!

• W przedszkolu zabawa,

Andrzejek to czas.

Niech magia i wróżba

Królują wśród nas.

Już zaczynamy, już nie czekamy.

Zabawa dalej, start..!

Tak właśnie dzieci z grupy - latków, a także ulubiony Kolega Tomek wraz z Panią Izą rozpoczęły czarodziejski, poniedziałkowy dzień Z całą masą andrzejkowych wróżb, nikt nie miał czasu na nudę. Do naszej sali zawitała czarodziejka, dzięki której mogliśmy poznać swoją przyszłość. Mamy nadzieję, że nasze przepowiednie już niebawem się spełnią.

• INFORMACJA

Decyzją Wójta Pana Jacka Rogozińskiego od 2 grudnia 2020r. do dowołania zawieszony jest dowóz
           i odwóz dzieci 6 letnich do oddziału przedszkolnego.
          Rodzice zobowiązani są do dowożenia dzieci we własnym zakresie, gdyż odziały przedszkole w Szkole Podstawowej w Błoniu funkcjonują bez zmian.