• Góra grosza

• Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie. Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Wy również dołożyliście do tej góry swoje grosze, za co z całego serca Wam dziękujemy!

• Bryły

• Każdy wie, co to jest bryła. Można powiedzieć, że jest to po prostu figura przestrzenna. W języku potocznym może być nieregularna: bryłka soli, bryła węgla, ale w architekturze mówimy przecież o "interesującej bryle" pewnej budowli. Zawsze jest w niej pewna "matematyczność", bo nawet jeśli to ma być "chaos", to zaplanowany według jakiegoś wzoru. Uczniowie klasy 7 podjęli wyzwanie i konstruowali własnoręczne, unikatowe, niepowtarzalne bryły, a dokładniej graniastosłupy z brystolu, z których po powrocie do szkoły zbudujemy wymyśloną budowlę. Zanim powstały ich dzieła, musieli odmierzać, kreślić, rysować, wycinać, zaginać i sklejać. Fotografowali siatkę bryły, a następnie efekty, które możecie obejrzeć. Takie działania niezwykle wyrabiają wyobraźnię przestrzenną.

• Kupon na Dzień Mamy

• Mamusie dzieci z grupy 3-4 latków otrzymały na Dzień Mamy kupon, w którym były pewne proste zadania do zrealizowania. Zobaczcie sami jak miło spędzały czas ze swoimi pociechami.

• Dzień dobrej oceny

• Dzień dobry w tę słoneczną środę. Zdradzimy Wam pewien sekret.. Wiecie jaki dziś mamy dzień? DZIEŃ DOBREJ OCENY. Mamy nadzieję, że poprawiliśmy Wam choć odrobinę humory!

• DZIEŃ DZIECKA

• Życzymy Wam dzieciaki - miejcie wesołe buziaki. Lodów w każdą niedzielę i prezentów wiele. Niech Wam się spełnią wszystkie pragnienia. Przyjmijcie od nas te z serca życzenia! Samych beztroskich chwil z okazji Dnia Dziecka!!