• Obchody dnia pizzy

• Dzień pizzy przypada 9 lutego, jednak dzieci z grupy 5-6 latków, a także Kucharz Tomek świętowały już wczoraj. Zanim zaczęliśmy przygotowywać pizzę, dowiedzieliśmy się trochę o jej historii; skąd pochodzi, jakie są jej rodzaje, jakich produktów trzeba użyć, żeby ją upiec. Największą radość sprawiło nam wałkowanie ciasta, a następnie układanie szynki, posypywanie serem i smarowanie sosem pomidorowym. W trakcie oczekiwania na nasz wypiek przedszkolaki stworzyły swoje wymarzone pizze na kartce papieru. Zapach upieczonej pizzy dał nam znak, że możemy zabierać się za degustacje...wyszlo wyśmienicie!

• Warsztaty muzyczne z filharmonią

• 6 lutego odbyły się kolejne warsztaty muzyczne, podczas których uczniowie mogli poznać instrumenty, spróbować na nich zagrać, a także wziąć udział w muzycznych konkursach.

• Choinka

• 1 lutego 2020 roku w naszej szkole odbyła długo wyczekiwana zabawa choinkowa. Dzięki Rodzicom wszyscy uczniowie świetnie się bawili i otrzymali wspaniałe paczki pełne słodyczy. Spotkanie poprowadziła niezastąpiona animatorka Kasia Kam-an.

• Loteria fantowa

• 5 grudnia w naszej szkole odbyła się loteria fantowa, której dochód miał zostać przekazany na rehabilitację podopiecznego fundacji "Słoneczko" Konrada Mielczarka... Chcieliśmy poinformować, że dzięki zaangażowaniu naszych uczniów, a także nauczycieli loteria zakończyła się z dobrym rezultatem. Cała zbiórka w wysokości 300 zł została przekazana fundacji. Bardzo cieszymy się, że w naszej szkole możemy liczyć na pomoc i wsparcie w różnych sytuacjach. Jesteście świetni. Pamiętajcie, że razem możemy więcej.