• Dzień Mamy

• DZIEŃ MAMY TO ZDECYDOWANIE JEDEN Z NAJPIĘKNIEJSZYCH DNI W ROKU 🌸🌷🥰Dzieci z grupy 5-6 latków też tak uważają, dlatego przygotowały dla swoich wspaniałych Mam piękne laurki 😍🥰🥰

• Dzień Mamy!!!

• Dzieci z grupy 3-4 latkow dla swoich wspaniałych MAM utworzyły wspólnie "NAPIS - NIESPODZIANKĘ ". Aby ją rozszyfrować, należy odczytać po kolei literki ze zdjęć. A naszym Mamusiom życzymy uśmiechu na każdy dzień, cierpliwości oraz samych wspaniałych chwil!!!

• Konkurs recytatorski "Tuwim i Brzechwa Dzieciom" w klasie pierwszej

• 15 maja 2020 r. wychowawczyni klasy I p. Marta Florczak zorganizowała konkurs recytatorski "Tuwim i Brzechwa Dzieciom". Spośród wielu wierszy pierwszoklasiści wybrali między innymi "Skarżypytę", "Okulary", "Murzynka Bambo". Po wysłuchaniu wszystkich recytacji przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu. Oto wyniki: wyróżnienie Hubert Mucha, III m. Alan Zalewski, II m. Witek Kaźmierczak, I m. Aleksander Madejski. Zwycięzcom gratuluję, a Rodzicom dziękuję za pomoc w przygotowaniu!!!

• Lapbooki pierwsza klasa!!!

• W minionym tygodniu Pierwszoklasiści w ramach innowacji pedagogicznej "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" wykonali lapbooki prezentujące życie i twórczość Juliana Tuwima. Oto efekty ich pracy!!!!

• TELEFON ZAUFANIA

• Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, a także potrzebujesz wsparcia w radzeniu sobie z nowymi doświadczeniami i skutkami sytuacji kryzysowej, to oprócz kontaktu z pedagogiem szkolnym, psychologiem szkolnym i wychowawcą klasy możesz uzyskać pomoc pod Telefonem Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.

Od 20 kwietnia 2020 r. został uruchomiony Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.

Telefon działać będzie o okresie od 20 kwietnia do 14 czerwca br.

Infolinia: 726 – 611 – 611 działa codziennie w godzinach 12:00 – 20:00

Snapchat i Messenger pogadajmytutaj codziennie w godzinach 20:00 – 00:00

• "Wiosna na łące" u Przedszkolaków

• 🌺🌞 U dzieci z grupy 5-6 latków w pełni zawitała wiosna ☺️ Przedszkolaki wykonały pracę plastyczną pt. "wiosna na łące" 🍀Zapraszamy do oglądania efektów ☺️

• Pierwszaki w akcji

• 1️⃣Pierwszoklasiści się nie zatrzymują!!! W ramach innowacji pedagogicznej "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" mieli za zadanie przebrać się za bohatera wybranego wiersza Juliana Tuwima lub Jana Brzechwy. To nie koniec! W tych wspaniałych strojach recytowali wiersze tych poetów, biorąc udział w konkursie recytatorskim. W tym miejscu należy się ogromne podziękowanie Rodzicom 🏆, bo bez nich wiele rzeczy by się nie udało! Dziękuję!!! 👏👏👏

• Pozyskane laptopy do zdalnej edukacji

• Gmina Łęczyca realizuje projekt "Zdalna szkoła w Gminie Łęczyca". Celem projektu jest zapewnienie dostępu do sprzętu umożliwiającego realizację podstawy programowej dla uczniów Gminy Łęczyca.Szkola Podstawowa w Błoniu otrzymała trzy laptopy do zdalnej edukacji.