• Światowy Dzień Bez Papierosa

• 31 maja przypada Światowy Dzień Bez Papierosa. W związku z tym uczniowie naszej szkoły apelują do dorosłych: "Nie pal przy mnie mamo, nie pal przy mnie, tato".

• Kolonie

• Drodzy Rodzice!

Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona serdecznie zaprasza na kolonie letnie 2021. Tegoroczna oferta:

1) Jarosławiec 05 – 13.07.2021r.

2) Ustronie Morskie 27.07 – 04.08.2021r.

3) Zakopane 02 – 10.08.2021r.

Koszt wyjazdu: 600 zł w przypadku ubezpieczenia w KRUS lub 1350 zł w przypadku ZUS.

W razie pytań Pan Andrzej Urbaniak pozostaje do Państwa dyspozycji pod nr tel.: 505 181 697 lub 501 497 714.

• Dzień Mamy

• Z okazji Dnia Mamy uczniowie klasy pierwszej podczas zajęć plastycznych i technicznych wykonali piękne laurki oraz flowerboxy - wcześniej poznając zasady tworzenia takich kompozycji kwiatowych.