• akcja "Razem na Święta"

• Przedszkole wzięło udział w akcji " Razem na Święta " 🎅🎅🎄🎄. Celem jest zachęcanie do niesienia pomocy innym, a także są to zwykłe gesty życzliwości w stosunku do innych osób, to też działania na rzecz społeczności lokalnej a także osób starszych. W związku z tym dzieci z oddziałów przedszkolnych przynosiły różne produkty spożywcze, dzieci ozdabiały także pierniczki a Panie wykonały choinkę 🎄. Wszystkie te działania sprawiły iż udało się stworzyć paczkę dla osoby starszej i samotnej z naszego terenu. Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, radość tej Pani była nieoceniona 😍

👏👏👏#Warto pomagać 🥰❤️❤️❤️🥰

• Wyniki konkursu "Mój anioł"!!!

• 21 grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt."Mój anioł". Oto wyniki:

wyróżnienie Lena Starzyńska kl.II

wyróżnienie Antoni Madejski przedszkole

III m. Aleksander Madejski kl.II

II m. Wojciech Klazura przedszkole

I m. Alan Zalewski kl.II

Organizatorka konkursu p.Marta Florczak i p.dyrektor Danuta Pomianowska wręczyły nagrody zwycięzcom oraz wyróżnionym dzieciom. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Życzymy kolejnych sukcesów!!!

• Działania I klasy

• Uczniowie klasy I w ubiegłym tygodniu omawiali tematy dotyczące opieki nad pieskami. Poznali kilka ras psów, wiedzą jak należy dbać o zwierzęta oraz poszerzyli swoją wiedzę dotyczącą pracy weterynarza. Teraz już wiedzą, które psy mogą być psami policyjnymi, ratownikami, przewodnikami osób niepełnosprawnych, a także które z nich ratują ludzi spod lawin. W trakcie realizacji tematów wykonali pracę techniczną.

• Działania II klasy

• Na ostatnich lekcjach przyrody uczniowie klasy II poznawali skarby znajdujące się pod ziemią - węgiel i sól. Po omówieniu tych tematów powstały prace plastyczne zainspirowane kopalnią węgla

• Dzień Guzika w grupie 3-4 latków

• Dzieci z grupy - latków obchodziły dziś nietypowe święto- Dzień Guzika. Przedszkolaki przygotowały własne guziki. Były również działania matematyczne - przeliczanie guzikow, segregowanie pod względem wielkości i koloru oraz układanie różnych figur. Dzieci swietnie sie bawiły...