• "Razem na Święta"

• Ponad 12 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju wzięło udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. To rekordowa liczba zgłoszeń. W tej szlachetnej akcji uczestniczyli także uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Błoniu. Wspólnie organizowali zbiórki darów dla potrzebujących, śpiewali kolędy, przygotowywali kartki z życzeniami oraz świąteczne upominki dla osób starszych i samotnych z najbliższej okolicy. Swoimi działaniami udowodnili, że pomagać można niezależnie od okoliczności.

• Ważna informacja!

• Informujemy, że w poniedziałek (18.01.2021) uczniowie klas 1-3 oraz dzieci

z oddziałów przedszkolnych będą dowożone do szkoły bez zmian. Odwóz ze szkoły o godzinie 13.00.

DO ZOBACZENIA W SZKOLE!!!

• Wigilia

• Tuż przed przerwą świąteczną w grupie 3-4 latków odbyła się Wigilia.

Z najlepszymi życzeniami Zdrowych, Spokojnych, pełnych odpoczynku i radości Świąt Bożego Narodzenia.

• Prace świąteczne III klasy

• 🎅Uczniowie klasy 3️ w ramach zajęć z plastyki i techniki wykonali piękne prace nawiązujące do tematyki Świąt Bożego Narodzenia oraz związanych ze zmianą pory roku. Oto efekty ich pracy. ☃️☃️☃️❄️❄️