• ZA NAMI DZIEŃ OTWARTY

• W dniu 21.02.2023 roku w naszym przedszkolu odbył się dzień otwarty dla dzieci, które od września br. rozpoczną swoją przygodę z Przedszkolem w Błoniu. Przybyłe do przedszkola dzieci wraz z rodzicami obejrzały przedstawienie pt. „Witajcie w naszej bajce". Następnie wszyscy uczestnicy dnia otwartego wzięli udział w zabawach muzyczno–ruchowych, prowadzonych przez nauczycieli przedszkola.

Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie zawsze panuje wspaniała atmosfera!

Dokładną fotorelację znajdziecie w albumie fotograficznym oraz na naszym facebookowym profilu.

• Rekrutacja 2024/2025

• Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klasy I w Szkole Podstawowej w Błoniu rozpoczyna się 12.02.2024 r. i będzie trwała do 01.03.2024 r. do godz. 15:00. Dokumenty można pobrać w sekretariacie szkoły lub na stronie www.spblonie.edupage.org w zakładce Rekrutacja.

• XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Każda okazja jest dobra, by powtórzyć tabliczkę mnożenia. A gdy 1 października obchodzony jest Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia..... Trzecioklasiści nie mogli odmówić sobie tej przyjemności! Wraz z wychowawczynią przyłączyli się do matematycznej powtórki. Na początek pokolorowali sowy zgodnie z kolorami wyników mnożenia i dzielenia, następnie każdy uczeń wziął udział w teście sprawdzającym znajomość tabliczki mnożenia. Po zdanym egzaminie uczniowie otrzymali certyfikaty.

• Zdrowe śniadanie

• Każdy z nas bardzo dobrze wie, że w naszym życiu zdrowe odżywianie odgrywa bardzo ważną rolę. 1 października przy okazji tematu związanego ze zdrową żywnością, uczniowie klasy 2 samodzielnie pod okiem wychowawczyni przygotowali na śniadanie pyszne i zdrowe kanapki. Po takich zajęciach z pewnością zapamiętają, że zdrowe śniadanie jest podstawą każdego udanego dnia.

• Dzień Chłopaka w przedszkolu

• Przedszkolaki z grupy 3 i 4- latków świętowały dziś Dzień Chłopaka. W tym szczególnym dniu nie zapomnieliśmy również o dziewczynkach. Miny dzieci bezcenne.

• Dzień krawata

• Z inicjatywy SU Dzień Chłopaka stał się w naszej szkole Dniem Krawata:) Wszyscy uczniowie i nauczyciele prezentowali się znakomicie;)

• Dzień Chłopaka w zerówce

• Przedszkolaki z grupy 5 i 6- latków świętowały Dzień Chłopaka w wyjątkowy sposób. Naszym hasłem przewodnim było - kolorowo, zdrowo i wesoło! Dlatego też uczyniliśmy ten dzień dniem kulinarnym, w trakcie którego samodzielnie przygotowaliśmy owocową sałatkę. Podczas dzisiejszego świętowania nie mogło zabraknąć tanecznych szaleństw i wspólnych zabaw.

• Dzień Chłopaka w klasach I-III

• Dziś Dzień Chłopaka,

ślemy więc życzenia,

niechaj życie Wasze

wciąż na lepsze się zmienia!

Z okazji Dnia Chłopaka w klasach I-III odbyła się dzisiaj dyskoteka. Wychowawczynie zadbały o świetną zabawę, a rodzice dodali do tego mnóstwo słodkości.